Kalbų mokykla

Vieni didžiausių “AJ Projects” kalbų akademijos privalumų – profesionali mokymo kokybė, mokymosi tvarkaraščio derinimas pagal studentų poreikius bei galimybes ir, žinoma, kainų lankstumas.

Mūsų įmonėje dirba tik aukštą kvalifikaciją turintys užsienio kalbų dėstytojai. Daugelis iš jų  ne vienerius metus dėstė Lietuvos aukštosiose mokyklose, valstybinėse institucijose bei stažavosi užsienyje.

Kursų metu jūs ne tik išmoksite naujos užsienio kalbos, įtvirtinsite jau turimas žinias, bet taip pat turėsite galimybę pabendrauti su bendraminčiais, sužinoti apie įvairų šalių kultūrą ir papročius bei smagiai ir naudingai praleisti laiką.

Todėl jei dar neišmokote užsienio kalbos arba norite patobulinti jau turimus įgūdžius, kviečiame mokytis anglų, vokiečių, rusų, danų ir kinų kalbų pas mus! Užsiėmimai vyksta darbo dienomis arba savaitgaliais. Galime pasiūlyti tiek rytines grupes, tiek vakarinius užsiėmimus.

Daugiau informacijos el. paštu info@ajprojects.lt arba tel. +37067427369

Kursai grupėmisKURSAI GRUPĖSE

 • nemokamas kalbos žinių patikrinimas;
 • aktyvus bendravimas su grupės dalyviais;
 • sveika konkurencija tarp grupės narių/kolegų;
 • mokymo programos parengimas remiantis grupės poreikiais ir tikslais;
 • paskaitų lankomumo/ studentų pažangumo kontrolė;
 • draugiška aplinka;
 • po kursų išduodamas kursų baigimo pažymėjimas.

INDIVIDUALŪS KURSAIobuolys

 • individualusis darbas;
 • galimybė pasirinkti mokymosi priemones bei užsiėmimų laiką;
 • studento pažangumo kontrolė;
 • kainų lankstumas;
 • prisiderinimas prie asmeninių poreikių;
 • mokymosi intensyvumo reguliavimas pagal asmens galimybes;
 • tvarkaraščio lankstumas;

Kursai moksleiviamsKURSAI MOKSLEIVIAMS

Kelia nerimą artėjantys brandos egzaminai? Mūsų dėstytojai padės jums įveikti baimę ir pasiruošti artėjantiems išbandymams.

Šiuo metu organizuojame grupinius arba individualius anglų, vokiečių, lietuvių, rusų kalbos kursus abiturientams ir jaunesnio amžiaus moksleiviams darbo dienomis nuo 14.00 iki 17.30 val.

Kursai įmonės darbuotojamsKURSAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS

„AJ Projects“ kalbų mokykla rengia kursus įmonių vadovams ir jų darbuotojams pagal specialias tik jiems rengtas programas. Vedame tiek bendrosios, tiek specializuotos kalbos kursus (verslo, teisės, medicinos, finansų). Užsiėmimai vyksta jūsų įmonėje arba mūsų patalpose. Mūsų dėstytojai yra pasirengę atvykti į jūsų nurodytą vietą sutartu laiku. Mokymosi laiką, intensyvumą ir trukmę derinsime su jumis. Specializuotos kalbos kursų metu padedame lavinti profesinėje aplinkoje naudojamą terminologiją, improvizuojame telefoninius pokalbius, verslo susitikimus/pietus, derybas, ieškome išeičių iš konfliktinių situacijų. Taip pat mokome parengti oficialius pristatymus/pranešimus bei rašyti dokumentus ir laiškus. Siekiame supažindinti su profesinėje aplinkoje egzistuojančiais kultūriniais skirtumais ir aktualiomis tendencijomis.

PRIEŽASTYS MOKYTIS KALBŲ

Žmonės kalbų mokosi kasdien. To priežastys gali būti labai įvairios. Išmokti kalbą nebėra tai, kas padaroma mokykloje, o vėliau pamirštama darbe. Pasaulio ekonomikos pobūdis ir poreikiai keičiasi, kaip ir požiūris į kalbų mokymąsi.

Išmokti užsienio kalbų būtina dėl keleto priežasčių ar tikslų:

· Darbas ir / ar karjera

Norint sėkmingai kopti karjeros laiptais, reikia mokėti ar mokytis užsienio kalbų. Jeigu jūsų darbas susijęs su nuolatiniu bendravimu su užsienio kalbomis šnekančiais asmenimis, gebėjimas lengvai, be didelių pastangų komunikuoti jų gimtąja kalba palengvins kilimą karjeros laiptais, galbūt sulauksite naujo darbo ar stažuotės į kitą šalį pasiūlymo. Bendrovės, įmonės, siekiančios įsitvirtinti ar jau tai padariusios, reikalauja savo darbuotojų vis geresnių kalbinių įgūdžių. Trumpai tariant, neapribokite savo karjeros galimybių – mokykitės kalbų.

· Persikėlimas arba migracija

Jei persikeliate į kitą šalį dėl darbo ar asmeninių priežasčių, svarbu išmokti tos vietos kalbą. Tai palengvins pervažiavimo procesą bei leis lengviau integruotis naujoje bendruomenėje. Net jei tenykščiai gyventojai kalba jūsų kalba, išmokti vietinę šnektą taip pat patartina, kad parodytumėte savo susidomėjimą ir įsipareigojimą naujajai šaliai.

· Šeima ir draugai

Jeigu jūsų partneris, uošviai, giminaičiai ar draugai yra kitataučiai, išmokta kalba padės tiesiogiai (be vertėjo ar kito žmogaus pagalbos) ir nevaržomai su jais bendrauti. Tarpusavio santykiai tams glaudesni. Tai bene efektyviausias būdas pažinti ir įvertinti kitą kultūrą.

· Studijos ir moksliniai tyrimai

Kaip jau tikriausiai pastebėjote, nemažai studijoms ar įvairiems moksliniams tyrinėjimams skirtos medžiagos yra užsienio kalba. Daugiakalbystė suteiks greitesnę prieigą prie šios informacijos (nereikės naudotis profesionalias vertimo paslaugas teikiančių vertimų biurų ar laisvai samdomų vertėjų paslaugomis) bei leis mintimis dalintis su kitataučiais bendraminčiais ar kolegomis.

· Kelionės

Remiantis statistikos duomenimis, daugiausiai žmonės atostogas renkasi ne gimtojoje, o svečiose šalyse. Užsienio kalbos (-ų) mokėjimas gali būti labai naudingas ir šiuo atveju. Visuomet, lankantis kitoje šalyje, pravartu išmokti bent pagrindines frazes ir posakius tenykšte kalba: Laba diena. Kaip sekasi? Kiek dabar valandų? Kaip rasti? Kiek kainuoja? Ačiū. ir pan. jei jūsų kalbiniai gebėjimai aukštesnio lygio, be vargo galėsite bendrauti su vietos gyventojais, įsijausti į jų kultūrą bei tradicijas.

· Mokslas užsienyje

Jei planuojate studijuoti užsienio universitete, koledže ar mokykloje, jums reikės gerai mokėti vietos kalbą, nebent studijas pasirinksite gimtąja kalba. Mokymo institucija dažniausiai rengia parengiamuosius kursus studentų kalbiniams įgūdžiams pagerinti ir paruošti tolimesniems mokslams šioje įstaigoje.

· Kultūra

Gal jūs žavitės kitų šalių literatūra, poezija, filmais, televizijos programomis, muzika ar kaip kitaip išreiškiama šalies kultūra? Kalbos mokymasis / mokėjimas pagelbės ir šiuo atveju. Laisvai šnekėdami tos vietos kalba, nesunkiai perprasite ir jos kultūrą.

Taigi, nesvarbu dėl kokios priežasties mokotės užsienio kalbos (-ų), tai atneš jums tik naudą ir atvers duris į daugybę galimybių bei pasirinkimų, kurių jūs neturėtumėte šnekėdami tik savo gimtąja šnekta.

UŽSIENIO KALBŲ MOKYMASIS GERINA SMEGENŲ VEIKLĄ

Londono universiteto mokslininkai atliko tyrimą, kurio rezultatai patvirtino, kad mokymasis ir užsienio kalbos mokėjimas teigiamai veikia smegenis.

Buvo ištirtos 105 respondentų smegenys. 80 iš jų laisvai kalbėjo bent viena užsienio kalba. Mokslininkai išanalizavę šio tyrimo rezultatus, padarė išvadą, kad mokymasis / bent vienos kitos šalies kalbos mokėjimas teigiamai veikia pilkąsias smegenų ląsteles, o smegenis – taip, kaip įvairūs fiziniai pratimai formuoja ir stiprina raumenis.

Tyrimo organizatoriai dar prieš atlikdami darbus žinojo, jog stimuliuojamos smegenys keičiasi, tačiau siekė ištirti, kaip būtent užsienio kalbų mokėjimas jas veikia.

Tyrimo metu buvo ištirta, kad dvikalbių respondentų pilkųjų ląstelių, esančių apatinėje kairėje smegenų žievės dalyje, buvo daugiau nei tų smegenyse, kurie mokėjo tik vieną - gimtąją kalbą. Kaip taip atsitinka ir kodėl - dar tiriama, tačiau įrodymą, kad užsienio kalbų mokėjimas teigiamai veikia žmogaus smegenis Londono universiteto mokslininkai jau pateikė pasauliui.

Rezultatai parodė, kad įtakos turi ir respondentų amžius. Tie, kurie kalbų mokėsi jaunesni, turi daugiau minėtųjų ląstelių smegenyse, nei vyresnio amžiaus dvikalbiai / daugiakalbiai.

Taip pat pastebėta, jog asmenys, užsienio kalbų mokęsi Jungtinėje Karalystėje, prasčiau įvaldė mokyklose teikiamas žinias, nei respondentai kalbų besimokę kitose šalyse. Tai, kas buvo išmokta mokyklos suole, dirbant jau buvo pamiršta. Daroma prielaida, kad taip įvyksta, nes anglų kalba yra populiariausia politikos, ekonomikos, mokslo, kultūros ir kitose srityse, tad naudoti kitą: vokiečių, ispanų ar kinų kalbą - tiesiog nėra būtinybės. Nenaudojama užsienio kalba laikui bėgant primirštama ir pamirštama.